Różne lokaty bankowe.

- admin at 13:56 in

Lokata sprint w Toyota Banku.

Lokata Sprint to oferta jaką przygotował Toyota Bank. Oprocentowanie nominalne na tej lokacie wynosi 2,4% w skali roku. Jest ono stałe przez cały okres trwania lokaty. Można wpłacić na nią od 3 000 złotych do maksymalnie 18 000 złotych. Depozyt zakłada się na okres 180 dni. Jeden klient banku może założyć dziesięć takich lokat, do maksymalnie 18 000 złotych każda. Mówiąc inaczej na lokacie można ulokować maksymalnie do 180 000 złotych. Jednym z warunków jest posiadanie w Toyota Banku konta osobistego. Może być nim chociażby Moto Konto. Na lokacie można ulokować dowolne środki. Skierowana jest do wszystkich klientów Toyota Banku. Kapitalizacja odsetek ma miejsce na koniec okresu, a lokata ma charakter lokaty odnawialnej jaką można założyć przez internet. Utrata odsetek jest realną konsekwencją za zerwanie lokaty przed terminem jej wykupu.

energoLOKATA 6M w Neo Banku.

energoLOKATA 6M jest propozycją Neo Banku. Depozyt oprocentowany jest na 2,30% w skali roku i założymy go wpłacając na niego od 1 000 złotych do 1 mln złotych. Jest to lokata półroczna. Lokatę możemy założyć tylko online w ciągu 85 dni od zawarcia umowy na założenie konta osobistego albo Portfela depozytowego. Lokata skierowana jest tylko dla nowych klientów banku. energoLOKATA 6M jest lokatą odnawialną jaka założymy przez internet. Odsetki kapitalizowane są na koniec, a zrywając depozyt przed czasem bank daje nam możliwość zachowania części wypracowanych odsetek.

Lokata beztroska w Idea Banku.

Lokata BEZTROSKA jest ofertą jaką można znaleźć w Idea Banku. Oprocentowanie na tej lokacie wynosi 2,80% w skali roku. Możemy ją założyć dysponując minimalną kwotą 500 złotych. Maksymalnie na lokacie można ulokować środki w wysokości 1 mln złotych. Jest to depozyt jaki założymy na okres trzech miesięcy bez konieczności otwierania konta bankowego oraz bez dobierania innych produktów bankowych. Mamy możliwość zerwania lokaty bez utraty odsetek. Lokata jest odnawialna i można na nią wpłacić dowolne środki. Odsetki kapitalizowane są przez bank na koniec okresu. Depozyt założymy przez internet, mobilnie, w oddziale, lub przez telefon. Jak widać można wybrać taki sposób założenia lokaty jaki najbardziej nam odpowiada.