Jakich ofert kredytowych szukać?

- admin at 13:08 in

Ludzie rozważni, żyjący rozsądnie i tak też wydający swoje pieniądze, najczęściej mają ich po prostu więcej. I tak naprawdę każdy z nas może być zamożnym człowiekiem, który ma wszystko, czego potrzebuje, trzeba tylko przestać żyć ponad stan i dokładnie obracać w ręku każdą złotówkę. Tego niestety musimy się jeszcze nauczyć, gdyż większość z nas żyje z dnia na dzień, ciesząc się posiadanymi pieniędzmi i lubiąc je wydawać, i raz za razem obiecując sobie większą ostrożność w planowaniu wydatków, gdy pieniądze się kończą.

Korzystanie z pozornie atrakcyjnych promocji w supermarketach nie zawsze musi oznaczać oszczędność dla naszych portfeli. Kuszeni niską ceną cukierków na wagę, kupujemy ich więcej, niż zwykle, w efekcie wcale nie wydajemy mniej, a tylko więcej zjadamy – ale czy naprawdę potrzebowaliśmy ich aż tyle? Promocja może być korzystna wówczas, gdy cena kupowanego produktu jest niższa i korzystamy na tej promocji, gdy kupimy danego produktu tyle co zwykle w niższej cenie – a nie, dwa razy więcej, bo jest dwukrotnie tańszy.

Nie szukajmy więc ofert kredytowych, które reklamują się jako „najniższe oprocentowanie”, czy „najniższe raty”. Sprawdź kredyty gotówkowe market ekredytowy - najlepszy w sieci. Pomyśl o tym, że aby bank mógł udzielić Ci tak korzystnego oprocentowania, musi zarobić na Tobie w innym miejscu – na przykład zmuszając do wykupienia ubezpieczenia. Zdecydowanie lepszym pomysłem jest zagłębienie się w oferty kredytowe banku, w którym mamy konto od wielu lat. Jako stały klient będziemy traktowani poważniej niż ci, którzy potrzebują najtańszego i najszybszego kredytu. Może się okazać, że stałemu klientowi zostanie przedstawiona korzystniejsza w perspektywie czasu oferta, o której nie mówi się głośno, gdyż wizualnie nie wydaje się być taka atrakcyjna. Zastanówmy się – w sklepach najgłośniej reklamuje się produkty, które chce się wyprzedać, a nie takie, które klienci i tak chętnie kupią ze względu na ich doskonałą jakość. Podobne stwierdzenie możemy odnieść do punktów usługowych. Do zwabienia nowych, często jednorazowych klientów, stosuje się różne zabiegi, promocje i konkursy. Stali klienci natomiast mogą liczyć na lepsze traktowanie, obsługę poza kolejnością, czy korzystne rabaty przy każdej usłudze, co w efekcie opłaci im się lepiej. Przełóżmy to na grunt kredytowy, i już będziemy wiedzieli, jakiego kredytu powinniśmy szukać!